Płyn do płukania chłodnic JETCHEM Radiator Flush

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 46,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  (1 ml = 0,16 zł )
46.99
ilość szt.
Zyskujesz 4 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Dlaczego warto zastosować płyn do płukania chłodnic JETCHEM Radiator Flush 300ml?

W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku preparatów, Radiator Flush ma odczyn zbliżony do neutralnego. Dzięki temu zapewnia całkowite bezpieczeństwo elementom wykonanym z aluminium i gumy.

Jest wydajny - to preparat o niebywale dużej efektywności i skoncentrowanej formule. 1 dawka wystarcza na 6-10 l pojemności układu chłodzenia

Jetchem Radiator Flush+ to płukanka do układu chłodzenia chłodnic z kamienia, rdzy, osadów i z żelowanych resztek starego płynu chłodzącego. Przywraca właściwą cyrkulację płynu chłodzącego i wydajność cieplną nagrzewnicy i termostatu. Zapewnia długą sprawność układu, zwiększa sprawność nagrzewania i chłodzenia.

  • pasuje do wszystkich typów wodnych układów chłodzenia
  • czyści chłodnice, przewody i nagrzewnice
  • przywraca do prawidłowego działania zawory, termostaty i nagrzewnice
  • przywraca pierwotną wydajność cieplną układu
  • skutecznie usuwa rdzę, kamień i osad z układu chłodzenia
  • całkowicie rozpuszcza zanieczyszczenia, zapewniając drożność układu
  • zapobiega przegrzewaniu się silnika, przywracając pierwotną wydajność cieplną układu
  • zapewnia perfekcyjne działanie termostatu, czujników i chłodniczek

Zastosowanie:

Stosowanie płukanki JETCHEM  jest polecane szczególnie w przypadku, gdy:

  • Układ chłodzenia w Twoim samochodzie jest zapchany i niedrożny
  • Wręcz przeciwnie - Zauważyłeś niewielki wyciek z układu chłodzenia i chcesz wyczyścić układ chłodzenia przed użyciem uszczelniacza
  • W płynie chłodzącym pojawiła się rdza.

Sposób użycia:

  1. Wlać do układu chłodzenia przy zimnym silniku. Układ dopełnić wodą demineralizowaną.
  2. Uruchomić silnik.
  3. Po osiągnięciu przez silnik temp. roboczej włączyć ogrzewanie kabiny na “max” i pozostawić pracujący silnik na ok. 15-20 min
  4. Wyłączyć silnik.
  5. Po ostygnięciu silnika przepłukać układ chłodzenia czystą wodą (10-15 min po otwarciu termostatu) i napełnić świeżym płynem chłodzącym.

UWAGA! Do odblokowania nagrzewnic użyj podwójnej dawki.

o marce JETCHEM

Acomp wprowadzając markę Jetchem postawił na poziom którego nie osiągają producenci produktów typu "home hobby" czy półprofesjonalnych. Tanich i szeroko dostępnych.

Produktów Jetchem nie znajdziesz na stacji, w sklepie motoryzacyjnym czy półce w hipermarkecie. Jetchem to wyspecjalizowana marka warsztatowa. To linia płukanek serwisowych, dodatków do paliw i olejów, środków do serwisowania klimatyzacji, układu chłodzenia czy układu wydechowego. Współpraca z partnerami z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Rosji, Hiszpanii, Słowacji.

Produkty są stosowane przez serwis Volvo, DAF, MAN czy Scania oraz wiele serwisów niezależnych. Stosowane w serwisach jako profesjonalne produkty zapewniające wysokie stężenie środka czynnego ale BEZPIECZNE dla każdego elementu auta.

Jetchem to półka TOP QUALITY, gdzie zarezerwowane jest miejsce dla takich marek SERWISOWYCH jak FORTE (ITW), TUNAP czy BluechemGROUP.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl