płukanki

verylube_anticarbon

VeryLube Anticarbon

xado_vita_flush

XADO Vita Flush

 
AtomEX TotoalFlush

AtomEX Total Flush zalicza się do profesjonalnej chemii warsztatowej,
posiada więc najwyższy poziom skuteczności działania.

W porównaniu z "szybkimi" (15-30 min) płukankami renomowanych producentów, bezsprzecznie AtomEX Total Flush, swoją efektywnością, bije je na głowę. Szybkie płukanki oparte na rozpuszczalnikach rafineryjnych czy detergentach rozrzedzają olej, przez co film olejowy nie jest trwały i dlatego nie można z nimi jeździć. Można stosować je wyłącznie na postoju, przez co zabieg płukania przynosi efekt, ale jest to tzw. przemycie powierzchniowe. Stosowane od nowości, regularnie co 10.000 km, zapewnią efekt utrzymania czystości. Ale co w wypadku bardzo starych nagarów i zapieczeń olejowych? Tak stare zanieczyszczenia, przy przebiegu np. 100.000 km, nie usuną się w pół godziny.

Płukanka AtomEX Total Flush, to kombinacja rewitalizanta i wysokiej jakości estrów myjąco-dyspergujących. Dzięki zawartemu rewitalizantowi, z płukanką można w bezpieczny sposób przejechać do 200 km. Dzięki temu wnętrze silnika w dłuższym okresie zostanie dokładniej oczyszczone. Natomiast dzięki estrom, dodatkowo będą rozpuszczone i usunięte: bardzo stare, zalegające nagary oraz mocno zapieczony olej. Jednym słowem czystość techniczna. Elementy silnika znowu będą lekko i łatwo pracować.

WAŻNE: AtomEX Total Flush jest bezpieczny dla elementów gumowych czyli np. uszczelek.

AtomEX Total Flush można stosować w silnikach benzynowych, diesla oraz turbodoładowanych. Zarówno z katalizatorem jak i filtrami w układzie typu DPF, FAP itp.

KORZYŚCI
z zastosowania AtomEX Total Flush

  • Bezpiecznie i dokładnie oczyszcza z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.
  • Czyści układ smarowania silnika do poziomu czystości technicznej.
  • Odtyka kanały natrysku oleju. Przeciwdziałasz zatarciu.
  • Przywraca swobodę ruchu zapieczonym pierścieniom tłokowym.
  • Likwiduje efekt zaklejania zaworowych regulatorów hydraulicznych (hałasujące szklanki).
  • Nano-komponent Revitalizant®, bezpośrednio podczas płukania układu smarowania, formuje na trących się powierzchniach pokrycie przeciwzużyciowe.
  • Oczyszcza system wentylacji karteru.

AtomEX Total Flush to produkt skutecznego i kompleksowego działania w systemie smarowania silnika. Revitalizant® i unikalna kombinacja oryginalnych myjąco-dyspergujących składników zapewniają oczyszczenie układu smarowania przed wymianą oleju, do poziomu czystości technicznej. Uwalniają zapieczone pierścienie tłokowe i ustanawiają rezerwę ochronną przed zużyciem trącym detali pracujących.

Sposób użycia

Jedną butelkę stosować na 4-5 L oleju w układzie.

Należy rozgrzać silnik do temperatury roboczej. Następnie wlać AtomEX Total Flush przez wlew oleju.

Przy dużym zanieczyszczeniu silnika. Należy przejechać z preparatem w oleju, w normalny sposób, 150–200 km (nie koniecznie jednorazowo) i wymienić olej wraz z filtrem. Doprowadzi to do uzyskania stanu czystości technicznej silnika.

Regularne czyszczenie. Należy wlać preparat do silnika i utrzymywać jego pracę na biegu jałowym przez 15–20 minut lub przejechać ok. 20 km. A następnie wymienić olej w silniku wraz z filtrem.

UWAGA : W wypadku występowania w układzie chłodnic olejowych, zaleca się po płukance również spuszczenie z nich zużytego oleju.

 

AtomEX Total Flush

Specyfik ten doskonale czyści układ smarowania silnika. Dodatkowym efektem działania preparatu jest usuwanie nagaru z pierścieni tłokowych. Ponadto zawiera Revitalizant®.

engine flush

aplikacja AtomEX Total Flush

aplikacja AtomEX Total Flush xado race xado race