firma

o firmie acomp

Działamy na polskim rynku od 2001 roku, czyli już niemal dwie dekady. 95% naszej dystrybucji, to sprzedaż wysyłkowa, zarówno do klientów hurtowych, jak i detalicznych. Specjalizujemy się w dystrybucji i sprzedaży wyłącznie sprawdzonych marek. Dla większości produktów, jesteśmy w naszym kraju ich wyłącznym dystrybutorem lub importerem. Zdecydowanie dystansujemy się od wszelkich podróbek i towarów wątpliwej jakości. Staramy się, by zakupy u nas były przyjemnością, a zadowolony nabywca zawsze do nas wracał i polecał naszą firmę innym. Zapewniamy również pomoc naszym klientom oraz wsparcie techniczne dla oferowanych towarów.

Z branży motoryzacyjnej proponujemy produkty znanych firm, takich jak: Ceramizer, v3Generation, XADO. Do komputerowych drukarek oferujemy tusze SIC, cenionego producenta materiałów eksploatacyjnych.

Prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem serwisu aukcyjnego allegro.pl, gdzie od lat, według opinii naszych klientów, mamy status "super sprzedawcy".

Mamy również własny sklep internetowy sklep.acomp.pl, w którym można o każdej porze, łatwo i bezpiecznie, zrobić zakupy online.

Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Od zawsze uważnie słuchamy naszych klientów. Zależy nam, aby współpracując z nami byli zawsze w pełni zadowoleni.

Uczestniczymy również w różnych imprezach związanych ze sportem motorowym. Często udzielamy się na internetowych forach. Doświadczenie zdobyte w ten sposób wykorzystujemy do ulepszenia naszej oferty.

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące oferowanych produktów lub naszej obsługi, daj nam znać. Dzięki Tobie będziemy jeszcze lepsi.

Najlepszy kontakt z nami, to email: acomp@acomp.pl lub telefon: +48 504025990.